Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Wyczyść

Lampy glamour

Lampy glamour

Aktywne filtry

5 ramienny żyrandol świecznikowy William akrylowe kryształki glamour do salonu sypialni jadalni

 

5-ramienny żyrandol świecznikowy William jest odpowiedzią dla osób poszukujących klasycznego rodzaju oświetlenia do swojego domu. Żyrandole świecznikowe idealnie podkreślają klasyczny styl i gust gospodarza świadcząc o jego wyczuciu smaku i elegancji. 5-ramienny żyrandol świecznikowy może być z powodzeniem zamontowany w salonie, jadalni, a nawet w sypialni. W każdym z tych pomieszczeń nie tylko prezentuje się znakomicie, ale również stanowi pewne źródło rozświetlenia.

499,90 zł Cena

Bezbarwny 6 żarówkowy żyrandol pokojowy Cuimbra I glamour świecznikowy bez kloszy

Bezbarwny, 6-żarówkowy żyrandol Cuimbra I należy do kategorii żyrandoli świecznikowych, które świadczą o oryginalności i elegancji gospodarza. Najlepiej odnajdują się w klasycznych stylizacjach. Bezbarwny, 6-żarówkowy żyrandol Cuimbra I potrafi zrobić wrażenie – dlatego bardzo często montowany jest nad stołem w jadalni czy salonie. Dzięki temu jednocześnie bardzo dobrze rozświetla pomieszczenie, ale również przykuwa uwagę osób w nim przebywających. Zwisające, akrylowe kamyczki nie tylko dodają animuszu, ale również odbijają światło, które dzięki temu jeszcze bardziej się rozchodzi.

744,90 zł Cena

Żyrandol do salonu Cuimbra I 6 punktowy świecznikowy biały styl glamour akrylowe kryształy

Żyrandol do salonu Cuimbra I to fantastyczne rozwiązanie dla osób szukających oryginalnego źródła oświetlenia, którego moda nie przeminie w czasie. Jednocześnie bardzo dobrze odnajduje się kategorii – nowoczesne żyrandole do salonu. Biały, klasyczny styl typu Glamour sprawia, że żyrandol będzie imponował nie tylko dorosłym, ale również młodzieży. Dodatek akrylowych kryształów gwarantuje nie tylko poprawę stylistyki, ale także parametrów świetlnych – kryształki bardzo dobrze odbijają światło.

744,90 zł Cena

Biały żyrandol 5 płomienny Cuimbra II styl glamour do salonu sypialni jadalni pokoju nastolatki

Biały żyrandol 5-płomienny Cuimbra II jest wspaniałym produktem dla osób miłujących sobie klasykę, a szukających oświetlenia swojego domu. Biały żyrandol 5-płomienny Cuimbra II zostanie doceniony przez osoby ceniące sobie nieprzemijające, klasyczne trendy. Ze względu na aplikację płomiennych, niebanalnych motywów może być wykorzystywany jako źródło oświetlenia jadalni, salonu, ale również pokoju nastolatki. 5 punktów świetlnych gwarantuje, że światło dotrze do każdego kąta.

314,90 zł Cena

Żyrandol Cuimbra I czarny akrylowy 6 ramienny świecznikowy do salonu sypialni jadalni styl glamour

Żyrandol Cuimbra I – czarne, akrylowe, 6-ramienne źródło oświetlenia, które nie może się znudzić z czasem. Moda na takie klasyczne żyrandole nie przeminie nigdy. Dlatego kupując żyrandol Cuimbra I masz pewność posiadania klasycznego żyrandolu, który zawsze będzie na czasie. Żyrandol jest 6-ramienny przez co znakomicie oświetla każde, nawet bardzo ciemne otoczenie. Czarny kolor z łatwością odnajdzie się w pomieszczeniach każdej stylistyki przez co jest bardzo pewnym i cenionym wyborem.

744,90 zł Cena

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć