Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Wyczyść

Żarówki

Nawet najlepszej jakości lampa punktowa, żyrandol, abażur czy też plafon nie będzie sprawnie spełniał swojej funkcji bez dobrej żarówki. To tak naprawdę ona jest sercem każdej lampy, bez której nawet najdroższa i najbardziej ekskluzywna lampa nie będzie działać. W sklepie tanielampy znajdują się różne rodzaje żarówek przystosowane do wielu rodzajów lamp. Przed zakupem warto przeanalizować jaki wkręt posiada Twoja lampa i dobrać do niej odpowiednią żarówkę o konkretnej mocy.

Mocniejsze żarówki warto wybierać do pomieszczeń, w których ciężko o dużą ilość światła do pracy. Takie miejsca pozna się po tym, że nawet mimo jasności na zewnątrz w pomieszczeniu ciężko czyta się książkę bądź pracuje przy biurku. Słabsze żarówki śmiało można wybrać do sypialni, w których główne źródło światła można wzmocnić za pomocą mniejszych lampek przy łóżku. Również wiele osób wybiera słabsze żarówki do swoich łazienek – choć tu często jest to kwestia sporna, która zależy od indywidualnych preferencji użytkownika.  

Żarówki

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć