Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Wyczyść

Filtruj według

Cena

Cena

  • 176,00 zł - 20 000,00 zł

Kolor dominujący

Kolor dominujący

Kolor wykończenia:

Kolor wykończenia:

Materiał wykończenia:

Materiał wykończenia:

Materiał klosza/ abażura:

Materiał klosza/ abażura:

Ilość żarówek:

Ilość żarówek:

Ilość kloszy

Ilość kloszy

Szerokość/ Średnica (przedział wielkości)

Szerokość/ Średnica (przedział wielkości)

Regulacja wysokości

Regulacja wysokości

Barwa światła

Barwa światła

Rodzaj żarówki/ trzonek

Rodzaj żarówki/ trzonek

Włącznik

Włącznik

Marka

Marka

Klasa energetyczna:

Klasa energetyczna:

Kolor wnętrza abażura/klosza

Kolor wnętrza abażura/klosza

Klasyczne żyrandole do salonu

Klasyczne żyrandole do salonu są od lat wybierane jako najważniejszy element oświetlenia każdego salonu. Wiele osób chwalących sobie klasyczne rozwiązania, które nie wychodzą z mody decyduje się na zakup klasycznych żyrandoli do salonu. Zadaniem żyrandoli jest oczywiście dobre oświetlenie całego pokoju jednak ich funkcjonalność ma podwójne dno. Z drugiej strony klasyczne żyrandole do salonu głównie poprawiają wygląd tego miejsca. Dlatego liczy się tutaj dopasowanie – salony wykończone w starodawnym stylu będą idealne dla żyrandoli klasycznych.

Klasyczne żyrandole do salonu zwisają z jego sufitu – dlatego warto wybrać tę opcję w przypadku posiadania wyższego sufitu aby w sprawny sposób podwiesić na nim żyrandol i nie uderzać o niego głową. W sklepie tanielampy znajduje się wiele żyrandoli klasycznych różniących się od siebie punktami świetlnymi, kolorami czy materiałem, z którego są wykonane. Z pewnością każda, nawet najbardziej wymagająca osoba znajdzie tutaj żyrandol dopasowany do jego upodobań.

Klasyczne żyrandole do salonu

Aktywne filtry

Kryształowy żyrandol świecznikowy do salonu Cortina 6 ramion ampla brąz antyczny

Żyrandole do salonu typu świecznikowego nadal są bardzo polecanym typem żyrandoli dostępnych na rynku. Pewne rozwiązania po prostu się nie starzeją. Właśnie tak jest z produktami jak opisywany żyrandol świecznikowy Cortina. Posiada 6 ramion, które zakończone są klasycznym świecznikiem – dzięki temu nawet ciemne salony zostaną dobrze oświetlone. Kolor brązu antycznego nawołuje do tradycyjnych rozwiązań dlatego żyrandol świecznikowy Cortina potrafi odnaleźć się zarówno w klasycznych jak i nowoczesnych salonach.

1 130,00 zł Cena

Klasyczny żyrandol do salonu Solana 5 ramion białe abażury brąz antyczny kryształki

Klasyczne żyrandole do salonu zawsze są gwarancją zadowolenia. To pewny wybór, którego nie można się bać. Klasyczny żyrandol do salonu Solana jest źródłem oświetlenia, które w bardzo estetyczny sposób wpasowuje się do przestrzeni każdego salonu. Żyrandol do salonu Solana posiada 5 ramion, które zakończone są białym, delikatnym abażurem. Dodatek antycznych kryształków z jednej strony poprawia wygląd całej konstrukcji, a z drugiej zapewnia lepsze rozświetlenie salonu poprzez odbijanie światła.

778,00 zł Cena

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć