Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Wyczyść

Świecznikowe żyrandole do sypialni

Świecznikowe żyrandole do sypialni

Aktywne filtry

Żyrandol Lucas kryształowy świecznikowy 6 ramienny

Nowoczesne żyrandole do salonu są najpopularniejszą kategorią elementów oświetlenia w branży. Stąd czasem trudno wybrać idealny żyrandol, który dodatkowo będzie nietuzinkowy. Kryształowy żyrandol Lucas jest tym oryginalnym żyrandolem, który wpasowuje się w gusta najbardziej wymagających klientów. Klasyczne, 6-ramienne świeczniki pokryte chromowaną warstwą potrafią zwrócić na siebie uwagę. Kryształowy żyrandol Lucas najbardziej charakteryzuje się swobodnie zwisającymi kryształami dodatkowo odbijającymi światło.

999,01 zł Cena

Kryształowy żyrandol świecznikowy do salonu Cortina 6 ramion ampla brąz antyczny

Żyrandole do salonu typu świecznikowego nadal są bardzo polecanym typem żyrandoli dostępnych na rynku. Pewne rozwiązania po prostu się nie starzeją. Właśnie tak jest z produktami jak opisywany żyrandol świecznikowy Cortina. Posiada 6 ramion, które zakończone są klasycznym świecznikiem – dzięki temu nawet ciemne salony zostaną dobrze oświetlone. Kolor brązu antycznego nawołuje do tradycyjnych rozwiązań dlatego żyrandol świecznikowy Cortina potrafi odnaleźć się zarówno w klasycznych jak i nowoczesnych salonach.

1 130,00 zł Cena

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć