Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Wyczyść

Nowoczesne żyrandole do sypialni

Nowoczesne żyrandole do sypialni

Aktywne filtry

5 ramienny nowoczesny żyrandol Paria 5 kloszy z tworzywa do salonu sypialni jadalni

Nowoczesny żyrandol Paria jest ciekawą odpowiedzią na oczekiwania osób poszukujących nietuzinkowych, ale zmysłowych nowoczesnych żyrandoli do salonu. Nowoczesny żyrandol Paria wyposażony jest w 5 kloszy znajdujących się na ,,zawijasach” zbudowanych z mocnego i trwałego metalu. Klosze wykonane są z tworzywa sztucznego zapewniając konstrukcji lekkość i odporność na uszkodzenia. Nowoczesny żyrandol Paria może być z powodzeniem umieszczony w sypialni, jadalni czy oczywiście salonie.

649,00 zł Cena

Żyrandol Paria potrójny nowoczesny klosze z tworzywa

Nowoczesny żyrandol Paria wyposażony jest w 3 klosze, które oddalone są od siebie w równych odległościach tworzących coś w rodzaju przestrzennego trójkąta. Dzięki temu takie nowoczesne żyrandole do salonu mogą bardzo dobrze i przede wszystkim równomiernie oświetlać każdy jego zakątek. Metalowe zawijasy, na którym znajdują się klosze z tworzywa sztucznego potrafią zwrócić na siebie uwagę. Nowoczesny żyrandol Paria posiada dodatkową, chromowaną powierzchnię dzięki czemu pozostaje w niezmienionym czasie przez długie lata użytkowania.

499,00 zł Cena

Nowoczesny złoty wielopunktowy żyrandol Rock 12 szklanych kloszy sztywne zawieszenie z regulacją do salonu sypialni

Nowoczesne żyrandole do salonu potrafią zaskakiwać. Wielopunktowy żyrandol Rock jest tego najlepszym przykładem. Zbudowany jest z sztywnego metalu pokrytego złotą powłoką dzięki czemu już sama barwa przykuwa uwagę. Wielopunktowy żyrandol Rock składa się z 12 kloszy przytwierdzonych do okrągłej kuli znajdującej się w centralnym punkcie żyrandola. Zdecydowanie wielopunktowy żyrandol Rock potrafi zaskoczyć nawet najbardziej doświadczonych projektantów wnętrz. Do tego idealnie rozprowadza światło po całym pomieszczeniu bardzo dobrze spełniając swoją główną funkcję.

1 899,00 zł Cena

Żyrandol Gela do salonu sypialni 6 kloszy kule szkło wykończenie mosiądz miodowy bez regulacji wysokości

Żyrandol do salonu Gela zaliczany jest do kategorii nowoczesnych żyrandoli do salonu. Znaczy to, że bardzo dobrze odnajduje się w jasnych, co dopiero zaprojektowanych przestrzeniach. Żyrandol do salonu Gela posiada 6 okrągłych kloszy, które w lekki i przyjemny sposób tłumią ostre światło. Dzięki temu żyrandol Gela może być wykorzystywany zarówno w salonie jak i sypialni czy jadalni. Materiałem użytym do produkcji żyrandolu Gela stał się mosiądz w kolorze miodu. Dzięki temu żyrandol ma mocną budowę, ale delikatny, subtelny wygląd.

1 050,00 zł Cena

Czarny żyrandol do salonu sypialni Gela 6 szklany kloszy kule bez regulacji wysokości

Żyrandol do salonu Gela w kolorze czarnym idealnie pasuje do nowoczesnych przestrzeni salonu, ale również sypialni czy pokoju gościnnego. Właśnie dlatego został dopasowany w kategorii o nazwie nowoczesne żyrandole do salonu. W budowie żyrandolu do salonu Gela najbardziej charakterystyczne są szklane klosze w okrągłym kształcie. Jest to popularne rozwiązanie, które bardzo cenią użytkownicy. Dzięki niemu oświetlenie domowe nie razi w oczy lecz nadaje pomieszczeniu delikatnego wdzięku.

1 120,00 zł Cena

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć