Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Wyczyść

Lampy Amplex

Firma Amplex

Jeżeli szuka się wykwintnego i niebanalnego źródła oświetlenia swojego pomieszczenia to firma Amplex jest z pewnością najlepszym do tego pomocnikiem. Wytwarza ona szereg różnorodnych kategorii lamp, żyrandoli przysufitowych, podwieszanych czy nawet zwykłych plafonów, za którymi przepada szerokie grono klientów. Wybierając dobry żyrandol nie należy patrzyć jedynie na wygląd, ale również jakość firmy, która go zbudowała. Amplex wypuszcza źródła oświetlenia, które bezkompromisowo oświetlą każdy kąt gwarantując ludziom znajdującym się w otoczeniu należyty komfort. Nikt chyba nie lubi przebywać w ciemności. Lampy Amplex sprawią, że ,,włączenie dnia” będzie możliwe w przeciągu sekundy!

Amplex to firma rozprzestrzeniona na praktycznie całą Polskę! Świadczy to o jej rozmachu i jednoczesnym zaufaniu coraz większego grona klientów. W większości województw czy regionów firma Amplex posiada konsultantów/przedstawicieli, którzy służą pomocom każdemu klientowi.

Lampy Amplex

Aktywne filtry

Żyrandol 5 punktowy Onyx Opal kolor patyna połysk klosze szklane ecru styl klasyczny stylowy

Klasyczne i uniwersalne żyrandole do salonu poszukiwane są przez miłośników tradycyjnych rozwiązań. Niektórych rzeczy nie da się podrobić. Żyrandol Onyx Opal jest zdecydowanie jedną z nich! Żyrandol Onyx Opal posiada 5 rozłożystych ramion, na których znajdują się pionowo umieszczone klosze skierowane ku górze. Cały żyrandol pokryty jest patynowym materiałem z lekkim połyskiem. Dzięki temu każdy użytkownik salonu, w którym znajduje się żyrandol Onyx Opal zwróci na niego uwagę.

4 906,33 zł Cena

Żyrandol Onyx Opal 3 ramiona stylowy w kolorze patyna połysk do salonu sypialni jadalni bez łańcucha

Żyrandole do salonu są integralną jego częścią. Wiele osób posiadających klasyczny wystrój salonu szuka żyrandola, który dopasuje się do niego pod względem stylistyki. Żyrandol Onyx Opal jest w takiej sytuacji strzałem w dziesiątkę! Posiada on mocną, metalową obudowę pokrytą połyskującą patyną, którą uwielbiają miłośnicy tradycyjnych rozwiązań. Żyrandol Onyx Opał posiada 3 klosze zbudowane z szklanego materiału. Lekko przytłumiają rażące światło gwarantując rozchodzenie się przyjemnego dla oka oświetlenia.

3 160,45 zł Cena

2 ramienny stylowy żyrandol Onyx Opal kolor patyna połysk wykonany z mosiądzu

Niewielkie żyrandole do salonu polecane są dla mniejszych pomieszczeń, w których nie potrzeba tak mocnego oświetlenia. Prezentowany żyrandol Onyx Opal jest idealny do takich miejsc. Posiada 2 ramiona, na których znajdują się szklane klosze. W wyniku tego delikatnie rozświetla całe pomieszczenie kierując wiązkę światła na sufit. Żyrandol Onyx Opal powstał z niezwykle trwałego i odpornego na uszkodzenia mosiądzu, a jego powierzchnia została pokryta patynowym wykończeniem z połyskiem. Dzięki temu żyrandol z pewnością przykuje uwagę osób znających się na klasycznych technikach wykończenia.

2 528,06 zł Cena

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć