Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Wyczyść

Filtruj według

Cena

Cena

  • 176,00 zł - 20 000,00 zł

Kolor dominujący

Kolor dominujący

Kolor wykończenia:

Kolor wykończenia:

Materiał wykończenia:

Materiał wykończenia:

Materiał klosza/ abażura:

Materiał klosza/ abażura:

Ilość żarówek:

Ilość żarówek:

Ilość kloszy

Ilość kloszy

Szerokość/ Średnica (przedział wielkości)

Szerokość/ Średnica (przedział wielkości)

Regulacja wysokości

Regulacja wysokości

Barwa światła

Barwa światła

Rodzaj żarówki/ trzonek

Rodzaj żarówki/ trzonek

Włącznik

Włącznik

Marka

Marka

Klasa energetyczna:

Klasa energetyczna:

Kolor wnętrza abażura/klosza

Kolor wnętrza abażura/klosza

Żyrandole klasyczne

Żyrandole to funkcjonalny element pomieszczenia, który oprócz rozświetlania całego pokoju powinien również dobrze się prezentować. To właśnie jego wygląd potrafi wnieść harmonijny ład do danego wnętrza. Dlatego decyzja o wyborze swojego żyrandolu nie może być pochopna. Występują one w wielu odmianach i rodzajach, dlatego warto wcześniej dobrze przemyśleć zakup.

Jednymi z najpopularniejszych są żyrandole klasyczne, które można znaleźć w praktycznie każdym domu oraz mieszkaniu. Stanowią one idealny balans pomiędzy tytułowo klasycznym, niewyróżniającym się za bardzo wyglądem, a dobrą funkcjonalnością. Nie każdy żyrandol musi być ekstrawagancki i zawadiacki. W niektórych pomieszczeniach potrzeba wyważenia czy stonowania – w takim wypadku warto sięgnąć właśnie po żyrandol klasyczny. Jest na tyle uniwersalny, że z pewnością odnajdzie się w miejscach o niskim, ale i wysokim suficie. Dobrze wybrany żyrandol klasyczny wzbudzi podziw i szacunek u każdej osoby, która będzie przechodzić przed dane pomieszczenie – nie ma na co czekać!

Żyrandole klasyczne

Aktywne filtry

Kryształowy żyrandol świecznikowy do salonu Cortina 6 ramion ampla brąz antyczny

Żyrandole do salonu typu świecznikowego nadal są bardzo polecanym typem żyrandoli dostępnych na rynku. Pewne rozwiązania po prostu się nie starzeją. Właśnie tak jest z produktami jak opisywany żyrandol świecznikowy Cortina. Posiada 6 ramion, które zakończone są klasycznym świecznikiem – dzięki temu nawet ciemne salony zostaną dobrze oświetlone. Kolor brązu antycznego nawołuje do tradycyjnych rozwiązań dlatego żyrandol świecznikowy Cortina potrafi odnaleźć się zarówno w klasycznych jak i nowoczesnych salonach.

1 130,00 zł Cena

Klasyczny żyrandol do salonu Solana 5 ramion białe abażury brąz antyczny kryształki

Klasyczne żyrandole do salonu zawsze są gwarancją zadowolenia. To pewny wybór, którego nie można się bać. Klasyczny żyrandol do salonu Solana jest źródłem oświetlenia, które w bardzo estetyczny sposób wpasowuje się do przestrzeni każdego salonu. Żyrandol do salonu Solana posiada 5 ramion, które zakończone są białym, delikatnym abażurem. Dodatek antycznych kryształków z jednej strony poprawia wygląd całej konstrukcji, a z drugiej zapewnia lepsze rozświetlenie salonu poprzez odbijanie światła.

778,00 zł Cena

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć